CENNIK

Kursy na prawo jazdy:

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą kursów na prawo jazdy serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Oferowane przez nas kursy dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy rzetelną firmą – zapewniamy, że nasza oferta nie zawiera w sobie dodatkowych ukrytych kosztów. Poniżej znajdą Państwo dokładne informacje odnośnie zasad płatności za prowadzoną przez nas naukę jazdy.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

UWAGA: Do przystąpienia do kursu, KONIECZNE jest posiadanie Profilu Kandydata Na Kierowcę (PKK). Więcej szczegółów w strefie kursanta. PKK należy dostarczyć najpóźniej przed pierwszymi zajęciami teoretycznymi. 

Warunkiem zapisu na kurs jest wpłata co najmniej pierwszej raty 800 zł.

Cennik kursów:

Kurs podstawowy kat. B2400 zł (podręcznik i dostęp do testów, teoria 30 godzin w tym zajęcia z pierwszej pomocy, praktyka 30 godzin, egzaminy wewnętrzne)

E-learning teoria w domu kat. B2350 zł (e-learning – 90 dniowy dostęp do kursu internetowego teoretycznego, podręcznik, zajęcia z pierwszej pomocy 4 godziny, praktyka 30 godzin, egzamin wewnętrzny). Przy tej opcji kursu, przed przystąpieniem do jazd należy pozytywnie zaliczyć egzamin teoretyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego

Kurs rozszerzony kat. B 3150 zł (podręcznik i dostęp do testów, teoria 30 godzin w tym zajęcia z pierwszej pomocy, praktyka 40 godzin, egzaminy wewnętrzne)

Kurs indywidualny kat. B3100 zł (podręcznik i dostęp do testów, teoria 30 godzin w tym zajęcia z pierwszej pomocy, praktyka 30 godzin, egzaminy wewnętrzne). Kurs przeprowadzany jest według Twojego rytmu dnia, terminy zajęć teoretycznych ustalane są indywidualnie, jazdy odbywają się niemalże codziennie. Czas trwania kursu 3-4 tygodnie

1 godzina jazdy doszkalającej dla kursantów z naszej szkoły / z innych szkół   85 zł

10 godzin jazd doszkalających dla kursantów z naszej szkoły / z innych szkół 800 zł (przy jednorazowej wpłacie, przed pierwszą jazdą)

2 godziny jazdy doszkalającej w tym 25 minut jazdy po łuku w WORD 205 zł (aktualnie wjazd do WORD możliwy od poniedziałku do piątku po godzinie 16:15) 

Za dodatkową opłatą 35 zł możliwość wjazdu na plac manewrowy w WORD na 25 minut w ramach 30 godzin praktycznego szkolenia podstawowego.

Egzamin wewnętrzny praktyczny poprawkowy (po pierwszym niezdanym egzaminie) 85

Podręcznik kat. B30 zł

Zdrapka/płyta z dostępem do oficjalnych testów egzaminacyjnych online – 20 zł

Zestaw do samodzielnej nauki teorii w formie e-learningu 100 zł

Badanie lekarskie 100 zł

Płatność za jazdy doszkalające z góry przy zapisie, w przypadku zapisu przez telefon w ciągu 24 godzin należy wykonać przelew na numer rachunku podany poniżej oraz wysłać potwierdzenie przelewu na emagnet@op.pl (w nagłych wypadkach najpóźniej 1 dzień roboczy przed zaplanowanym terminem do godziny 16:00 można jazdę przełożyć na inny dostępny termin)

Cennik obowiązuje od 08.03.2021.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności za kurs na 3 raty 0%

  • 800 zł (1500 zł kurs indywidualny)  – wpisowe, w dniu zapisu na wybrany kurs
  • 800 zł – przed przystąpieniem do zajęć praktycznych
  • pozostała kwota – do 20 godziny zajęć praktycznych

Dane do wpłat na konto: w tytule proszę podać imię i nazwisko osoby szkolonej i numer kursu / data rozpoczęcia kursu lub daty jazd doszkalających

Nauka Jazdy Magnet Radosław Cybulski, ul Joachima Lelewela 8a, 71-154 Szczecin

nr konta: 87 2340 0009 7160 4010 0000 9946

Z Magnetem nie stracisz na jakości kształcenia, a zyskasz na portfelu! 🙂

 

Z