Przejdź do treści

OPINIE

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej szkole

Najlepszą reklamą dla ośrodka szkolenia kierowców jest bardzo dobra zdawalność egzaminu państwowego. Wysoka jakość kształcenia w naszej szkole kierowców potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych kursantów.

facebook2

infoludek

 

74 komentarze do “OPINIE”

 1. MAREK SOBKOWIAK
  EGZAMIN ZDANY ZA 1 RAZEM W DNIU 21.08.1019R O GOD 8:45 NA GOLISZA
  Serdecznie chciałem podziękować wszystkim pracownikom Szkoły Nauki Jazdy Magnet , Instruktorom P ,Małgosi za przygotowanie , P Magdzie za cudowne chwile podczas jazdy za naukę za przekazaną wiedzę za przygotowanie do Egzaminu będzie mi tego brakować 🙂 Chciałem podziękować P Krzyskowi za przejechane godziny za Przygotowanie do Egzaminu , P Agacie chciałem podziękować za godziny nauki i przygotowania do Egzaminu ,chciałem podziękować za jazdę jako Kubica 🙂 p Radkowi za 2h za spaniałą jazdę i za skazówki ,podziękowania dla pana z Biura za wszystko będzie mi was brakować .

 2. Cześć. Jestem w trakcie zajęć praktycznych i z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę, zarówno pod względem teorii jak i jazd. Rozpisywać się nie będę – po prostu, moim zdaniem, dobra szkoła. Pozdrawiam Magnet.

 3. Witam. W szkole Magnet wykupiłem tylko 13 godzin przed egzaminem i wystarczyło bo poszło mi pozytywnie. Nie było by tego oczywiście gdyby nie dwie miłe panie instruktorki 🙂 Nauczanie bardzo profesjonalne. Polecam

 4. Uważam, że wybierając tę szkołę dokonałam najlepszego wyboru. Zajęcia teoretyczne były prowadzone na najwyższym poziomie i przygotowały mnie do egzaminu w WORDzie na 100% przez Pana Radka. Jazdy odbywały się w bardzo szybko i sprawnie, a w zachowaniu instruktorów widać było zaangażowanie i chęć jak najlepszego przygotowania kursanta. Egzaminy w WORDzie odzwierciedliły moje wyniki uzyskane na egzaminach wewnętrznych, co świadczy o niezwykłym profesjonalizmie instruktorów. Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem bezbłędnie, co stanowi najlepsze świadectwo o tej szkole.Beatka dziękuję z całego serca !!!!!!!!!!

 5. Szkoła jak najbardziej godna polecenia 🙂 Instruktorzy prowadzą jazdy na wysokim poziomie, w przy tym atmosfera wewnątrz pojazdu jest luźna, sympatyczna, przyjemna. Nauka bez stresu= Magnet.

 6. Serdecznie polecam, każdemu komu zależy na jaknajlepszych efektach. Dzięki nim, osobie która nigdy wcześniej nie miała okazji prowadzić samochodu udało się zdać za pierwszym razem. Wykłady bardzo ciekawe, jazdy z takimi instruktorami i instruktorkami to czysta przyjemność.

 7. Instruktorka z profesjonalnym podejściem, przejrzyste wykłady, dobra atmosfera, rzetelność wykładowcy oraz instruktorów. Polecam każdemu 🙂

 8. Miałam to szczsecie otrzymywać cenne wskazówki od wszystkich instruktorów podczas jazd i udało się – zdalam za pierwszym razem. Bardzo im wszystkim dziękuję za cierpliwość, bezstresować naukę, rodzinna i przyjazna atmosferę. Szczególne podziękowania dla Pana Kuby- dzięki za przypominanie o jazdach i wolnych terminach. Niezdecydowanym którżycia wahają się nad wyborem odpowiedniej szkoły polecam MAGNET ty nauczycie się sztuki jazdy i zdacie egzamin – Dorota N.

 9. Polecam! Szkola swietnie przygotowuje do egzaminu. Bardzo mila atmosfera! Egzamin praktyczny zdalam za 1 razem 🙂

 10. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę jazdy. Jako osoba bardzo mocno stresująca się jestem zadowolony z przebiegu praktycznej części szkolenia. Miałem przyjemność jeździć głównie z Krzyśkiem, którego oceniam jako bardzo profesjonalnego instruktora. Wprowadzał również bardzo miłą atmosferę i tłumaczył błędy na spokojnie, starał się je również niwelować w praktyce. Z Radkiem jeździłem tylko raz, ale również bardzo pozytywna opinia- instruktor z krwi i kości. Z P. Beatą również jeździłem tylko parę razy, ale tu też należy pochwalić profesjonalizm i podejście do kursanta. Niewolno zapomnieć o Panu układającym plan zajęć- zawsze chętnie pomagał dostosować zajęcia do kursanta- pomimo napiętych terminów. Jeżeli chodzi o część teoretyczną- zero zastrzeżeń. Wykłady ciekawe oraz zrozumiałe. Mocno zapadają w pamięć, więc egzamin teoretyczny to formalność. Szkoła z prawdziwego zdarzenia- POLECAM!

 11. to była najlepsza decyzja, aby rozpocząć naukę w tej szkole!!!. Profesjonalni instruktorzy, którzy nauczą przede wszystkim jeździć z głową i zdać egzamin. Zdecydowanie polecam.

 12. Najlepsi instruktorzy, cierpliwi i sympatyczni. Nie ma problemów z przełożeniem jazdy. Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia z teorii. Polecam!

 13. Szkoła godna polecenia! Bardzo ciekawie tłumaczona teoria, instruktorzy konkretni i maksymalnie skupieni na kursancie. Egzamin zdany za 1 podejściem co w dużej mierze zawdzięczam ostatnim jazdą prowadzonym przez Pana Radka 🙂

 14. POLECAM !!!! Instruktorzy to prawdziwi profesjonaliści i podejściem do kursanta. W szczególności Pan Krzysztof który nauczył mnie jazdy i zachowania na drodze a z początku było bardzo ciężko 🙂 Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem !!!

 15. OSK Magnet to jedyny wybór dla osób, które chcą nauczyć się jeździć i bez stresu zdać wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Dziękuję wszystkim Instruktorom, w szczególności p. Małgosi.

 16. Egzamin państwowy oraz wewnętrzny zdałem za pierwszym razem to wszystko dzięki Radkowi który profesjonalnie przeprowadza zajęcia teoretyczne oraz instruktorce P.Beacie Kowalskiej która była moja prowadzącą oraz miałem z nią wiekszość swoich jazd. Nie można tez zapomnieć o Kubie który siedzi w biurze i dopasowuje godziny jazd wedlug zapotrzebowania kursanta. Jak dla mnie najlepsza szkoła w mieście! Polecam i jeszcze raz dziękuje całemu zespołowi Magnet. 🙂 Damian

 17. Do egzaminu podeszłam ponownie po 5 latach przerwy. Poprzednio nie wyjechałam 3 razy z placu Word. Teraz zdałam ponownie „za pierwszym razem”. Żałuję że wtedy nie trafiłam na takich instruktorów. Polecam bez dwóch zdań, w tej szkole naprawdę zdaje się za pierwszym razem, choćby ponownie po kilku latach. Dziękuję jeszcze raz przede wszystkim Pani Małgosi za poświęcony mi czas i cierpliwość! U Was nie ma się poczucia wydanych pieniędzy, ale dobrej inwestycji.

 18. Muszę przyznać, że to świetna szkoła. Jazdy odbywają się bezstresowo, zdobywa się przydatną wiedzę, na egzaminie nic nie ma prawa zaskoczyć. Miałam jazdy z Radkiem i z Gosią – oboje to super instruktorzy, bardzo profesjonalni i cierpliwi, dokładnie tłumaczą, zapewniają miłą atmosferę podczas jazd. Polecam wszystkim.

 19. Świetna szkoła, instruktorzy doskonale przygotowują do egzaminu, wszystko przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze. Polecam jazdy tuż przed samym egzaminem – mnie osobiście zmotywowały i odstresowały 🙂 auta czyste, zadbane. Terminy jazd dopasowane do kursanta – podziękowania dla Pana z biura 🙂

 20. W OSK MAGNET nawet teoria nie jest nudna. Profesjonalizm i cierpliwość do kursantów. Instruktorzy z powołania coś o tym wiem, ponieważ miałem przyjemność jeździć z każdym z nich. A ul. Joachima Lelewela 8a powinie znać każdy przyszły kierowca w naszym mieście.

 21. Polecam naukę jazdy Magnet! Ciekawie prowadzone wykłady, po których wiedza pozostaje w głowie do końca świata i o jeden dzień dłużej 🙂 Instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali, zależy im by kursant faktycznie ogarnął jazdę i zasady ruchu drogowego a nie żeby tylko odbębnił 30h jazdy i teorii. Jeździłem ze wszystkimi instruktorami z tej szkoły i każdego z nich mogę polecić. Egzaminu jeszcze nie zdawałem ale czuję się spokojny. Pozdrawiam.

 22. Jak prawo jazdy to tylko z Magnetem! Teoria z Radkiem to sama przyjemność, wszystko jasno wytłumaczone bez jakichkolwiek wątpliwości. Jazdy miałem głównie z Krzyśkiem – profesjonalista w każdym stopniu, opanowany i odpowiadał na każde, czasami nawet głupie pytanie 🙂 Radek – człowiek, który każdego nauczy jeździć, właściciel i instruktor z powołania, który urodził się tylko po by uczyć jazdy samochodem 🙂 Jazdy z Gosią również wspominam bardzo miło i bardzo zabawnie. Nie mogę zapomnieć o Kubie, który w biurze służy pomocą i radą, a jazdy próbuje dopasować pod kursanta. Samochody zadbane i czyste. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć samochodem w bezstresowej atmosferze.

 23. Rewelacja to mało powiedziane,Ekipa ma pasję.Profesjonalne podejście, wiedza i cierpliwość.Polecam i podpisuję się pod tym czterema łapkami. nie tylko zdałam za pierwszym razem ale przede wszystkim uwierzyłam we własne możliwości.

 24. zdałam za pierwszym razem!!! Polecam gorąco szkole Magnet!!! Atmosfera świetna, instruktorzy z powołania z cierpliwością!!! Jak prawko to tylko w Magnecie!!!!

 25. Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy. Nauka przebiega bezstresowo i konkretnie.Przyjazna atmosfera, rzetelne przekazywanie wiedzy, dogodne terminy nauki i gotowość dopasowania się pod kursanta. W tej szkole poczułam, że mogę być dobrym kierowcą

 26. Bardzo dobra szkoła! Teoria zwięźle i na temat, ważne rzeczy powtarzane po kilka razy. Bardzo dobra kadra instruktorów – polecam pana Radka, pana Krzysia i panią Małgosię. Instruktorzy z powołania, cierpliwi i doświadczeni. Widać, że zależy im, aby kursant umiał jeździć, a nie tylko zdał egzamin. Wszystkie jazdy bezstresowo i po trasach egzaminacyjnych – podczas egzaminu wiedziałam, gdzie jestem i nic nie było mi straszne. Dużym plusem jest też to, że podczas kursu są zajęcia, w których wyjeżdżamy na autostradę. Jeśli chcecie być dobrze przygotowani do egzaminu to tylko w Magnecie 😉 Zaznaczam też, że nie zdałam egzaminu za pierwszym razem, ale nie miałam jeszcze drugiego podejścia. Co nie zmienia mojej opinii o Magnecie. Serdecznie polecam tę szkołę!

 27. Najlepsza szkoła z możliwych ! Na wstępie od razu dodaje, że bardzo się bałam i nie byłam do końca chętna żeby zrobić prawo jazdy. Zmieniłam zdanie juz na teorii, która była zrozumiała, a wszystko przedstawiane było na przykładach. Jazdy utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że to najlepsza szkoła w szczecinie. Instruktorzy cierpliwi, wyrozumiali i potrafią tłumaczyć. Szczególnie polecam Pana Radka – po jazdach z nim bez wykupienia żadnej dodatkowej godziny egzamin zdany za pierwszym razem. Widać, że pracują tam instruktorzy „z powołania” 😉

 28. Lepiej trafić nie mogłam!!!!!!! Kurs zrobiony eksternistycznie w 30 dni , łącznie z teoria praktyką i egzaminem – zdany oczywiście za pierwszym razem i bez wątpienia to ogromna zasługa Pana Radka ! Najlepszy instruktor pod słońcem! Pani Małgosia oraz Pan Krzysztof – oczywiście również cudowni instruktorzy z nieziemską cierpliwością ! Polecam i daję słowo że się nie zawiedziecie!!!!

 29. Bardzo dobra szkoła, przejrzyście i na przykładach prowadzone zajęcia teoretyczne, praktyka (niezależnie od instruktora) w bardzo fajnej atmosferze, ale i kiedy trzeba to potrafią zwrócić uwagę i o to chodzi 😉 28.02.2017r zdany egzamin za pierwszym razem, więc to chyba najlepiej świadczy o poziomie tej szkoły 🙂 jak ktoś chce słuchać i stosować się do wskazówek bardziej doświadczonych to jak najbardziej polecam Magnet Naukę Jazdy 🙂

 30. Polecam OSK Magnet, zdałem wszystko za pierwszym podejściem.
  Mili instruktorzy z profesjonalnym podejściem 🙂

  Pozdrawiam

 31. Szkoła godna polecenia, profesjonalizm w tym co robią. Większość jazd przejedzilem z Radkiem najlepszy instruktor. Instruktor „z powolania”. Miło przyjacielska atmosfera. Plan jazdy dopasowany tak jak mi pasowało! Polecam każdemu!

 32. Świetne wykłady i atmosfera przez cały kurs jak i po. Jeździłem z dwojgiem instruktorów Krzysztofem i Małgorzatą. Dobrze się bawiłem a i dużo się nauczyłem. Zero problemów przy robieniu łuku czy ruszaniem z ręcznego (jak zabiorą na górkę to nie ma bata by nie poradzić sobie z tym) Polecam

 33. Długo szukałam odpowiedniej dla siebie szkoły jazdy. Szkoła Magnet była strzałem w dziesiątkę! Wykłady z Panem Radkiem to była sama przyjemność. Późniejsze godziny jazdy również były mega świetne. Jeździłam głównie z jednym instruktorem, jednakże miałam również przyjemność odbycia jazdy z każdym z nich. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem! To była najlepsza decyzja, aby zapisać się do tej szkoły! Szczerze polecam 🙂

 34. Z czystym sumieniem polecam każdemu szkołe jazdy Magnet.! :-). Jeżeli zależy wam na pełnym profesjonalizmie, bezstresowej jeździe, dużym zaangażowaniu instruktora, to tylko Magnet! Jak i szybkim zdaniu kursu. Dużym plusem jest też atrakcyjna cena. Jazdy od początku kursu miałem głownie z jednym instruktorem. Ale jeździłem z każdym i śmiało mogę stwierdzić że każdy instruktor, jest równie zaangażowany pełna profeska! Jeżeli zastanawiacie się gdzie zapisać się na kurs, to już wiecie!,..

 35. Zdecydowanie polecam. Teoria przekazana przez Pana Radka ciekawie i rzeczowo. Jazdy z dwoma instruktorami, p. Radkiem i p. Krzysztofem. Obaj podchodzą profesjonalnie do przekazywania swojej wiedzy. Egzamin dopiero za miesiąc ale nie obawiam się o wynik.

 36. Polecam Instruktora Radka!!! To zaangażowany Człowiek, który przekazuje w bardzo pozytywny sposób całą swoją wiedzę! Poświęca kursantowi 100% uwagi na jazdach jak również na całym kursie daje z siebie wszystko! Mega Szkoła, super Obsługa biura, zawsze można się w każdej sprawie dogadać! Polecam! Zdałam za pierwszym razem teorię i praktykę!

 37. Polecam! Jazdy z Panem Krzyśkiem bezstresowe, wszystko tłumaczył i dawał cenne wskazówki. Teoria z Panem Radkiem również na najwyższym poziomie 🙂

 38. Szkola jazdy Magnet jest naprawde godna polecenia. Instruktory (szczegolnie pan Radek) sa prawdziwymi profesjonalistami którzy potrafia wytlumaczyc wszystko rzetelnie i ze stoickim spokojem. Naprawde polecam Nauke Jazdy Magnet – to jest zdecydowanie najlepsza szkola w Sczecinie!

 39. Wspaniała szkoła! Niestety robiłam w niej tylko jazdy dokształcające przed 3 egzaminem. Dzięki wszystkim radom wspaniałego instruktora udało się! Na prawdę szkoła godna polecenia, bardzo dobry stan samochodów i przemiła atmosfera!

 40. Dzięki instruktorom dowiedziałam się jakie mam braki z poprzedniej szkoły. Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktorów zaliczyłam państwowy egzamin praktyczny. Serdecznie polecam tą szkołę.

 41. Bardzo polecam, przemiły instruktor który zwraca uwagę na wiele szczegółów, miłe spędzony czas, egzamin zdany za pierwszym razem, pozdrawiam 🙂

 42. Polecam. Wszystko tak jak w opisie kursu a nawet lepiej. Instruktorzy z powołania, z bardzo dobrym nastawieniem do kursanta. Bezstresowe nauka i atmosfera. 🙂

 43. Bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Teoria jest prowadzona w sposób jasny. Wszystkie ważne informacje są powtarzane po kilka razy po to, aby kursant zwrócił na nie uwagę. Jazdy prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, a także przeprowadzane na wielu trasach egzaminacyjnych. Polecam w szczególności p. Radka( fantastyczny człowiek) oraz p. Krzyśka. Pan Radek tłumaczy dokładnie i mówi na co zwrócić uwagę. Instruktor z powołania, któremu zależy na tym, żeby kursant umiał jeździć i zdał egzamin. Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Magnet każdemu kto nie tylko chce być dobrze przygotowanym do egzaminu, ale także tym, którzy po zdanym egzaminie chcą wsiąść ” za kółko” bez obaw.
  Pozdrawiam całą szkołę nauki jazdy Magnet.

 44. Gorąco polecam szkołę jazdy Magnet. Instruktorzy mają dużą cierpliwość i ze spokojem potrafią wytłumaczyć, rozpracować i przećwiczyć wszystkie ewentualne pułapki egzaminacyjne. Po ukończeniu kursu w swojej szkole pierwszego wyboru, skorzystałam z 12 godzin dodatkowej jazdy w Magnecie i egzamin zdałam za drugim razem. Serdecznie pozdrawiam Pana Radka i jeszcze raz bardzo dziękuję. Izabela K.

 45. Polecam !!! Podczas kursu czuje się, że instruktorzy chcą nauczyć cię jak najwięcej, dodatkowo mają ogromną cierpliwość 🙂 Wszystko było tłumaczone przejrzyście, ze wskazówkami, praktycznymi radami. Jazdy odbywały się w miejscach w których jeżdżą egzaminy. więc nikła szansa, że coś podczas egzaminu zaskoczy. Można być pewnym, że w szkole MAGNET instruktorzy rzetelnie przygotują do egzaminu tak, aby zdać bez problemu. Czułam się w 100% przygotowana. Na egzaminie państwowym pozostaje już tylko ogarnąć stres, co w moim przypadku było bardzo trudne 😉 ale się udało, zdane za 3 razem.

 46. Mega polecam!!! Kurs profesjonalny, szybki, bezproblemowy… polecam jazdy z P. Krzyśkiem – mega instruktor. Oczywiscie zadne za pierwszym razem. 🙂

 47. Kurs był prowadzony bardzo profesjonalnie, szybko i skutecznie. Jestem bardzo zadowolony z postawy instruktora i z wyników kursu, zdałem bezproblemowo za pierwszym razem oba egzaminy.Polecam!

 48. Kurs przeprowadzony jasno, szybko, prawie bezboleśnie :). Egzamin zdany bez problemów, instruktorzy rzetelni, dużo praktycznych porad. Jestem zachwycona! Hania

 49. Witam. Polecam szkole jazde jak najbardziej. 🙂 3 lata temu zdawalam w Koszalinie podchodzilam do egzaminow i niestety nie udalo mi sie, zrazilam ssie i zrezygnowalam. Przeprowadzilam sie do Szczecina i w koncu dalam sobie szanse i postanowilam wziasc sie jeszcze raz za to. I udalo mi sie. :p kurs zaczelam od 19 sierpnia oczywiscie uczeszczalam na zajecia i bardzo jestem zadowolona 🙂 to co mialam trzy lata temu nie ma porownania ! Instruktorzy Pan Radek i Pan Krzysiek najlepsi , maja bardzo pozytywne nastawienie do kursantow. 🙂 20 wrzesnia mialam egzamin testy i paraktyka w ten sam dzien i zdalam za pierwszym razem !!!! 🙂 jestem mega Szczesliwa. Dziekuje Agnieszka 🙂

 50. Udało mi się zdać Egzamin Państwowy za pierwszym razem dzięki doświadczeniu oraz fachowości instruktorów Nauki Jazdy Magnet! Ekipa jest świetna. Są otwarci, sympatyczni oraz bardzo wyrozumiali wobec nowych kursantów. Wykłady teoretyczne są prowadzone w bardzo towarzyski i zrozumiały sposób, natomiast jazdy odbywają się w bezstresowej atmosferze i prowadzone są bardzo często po trasach egzaminacyjnych gdzie możemy wyuczyć się wszystkich różnych „pułapek” oraz nabrać własnego doświadczenia w poruszaniu się po mieście. Bardzo dziękuję Wam za pomoc i pozdrawiam serdecznie! Michał

 51. Fachowe podejście do kursanta..Sporo wyrozumiałości,profesjonalizmu i czujności, jazdy w przyjemnej atmosferze..Serdecznie polecam wszystkim. MAGNET.Cenne wskazówki i rady oraz cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość do kursanta. Elżbieta

 52. Szkoła super inni instruktorzy z różnych szkół mogliby przyjść na naukę jazdy do pana Radka wiem co piszę pozdrowienia dla instruktorów z Magnetu

 53. Profesjonalne podejscie!dzieki doslownie kilku lekcjom poczulem sie za kolkiem jak ryba w wodzie co poskutkowalo tym ze zdalem za pierwszym razem bez zadnych problemow!

 54. Świetna szkoła jazdy. Uważam, że podejście instruktorów było naprawdę dobre, na teorii oraz na jazdach, co przekłada się na zdanie przeze mnie egzaminu za pierwszym razem. Serdecznie polecam szkołę Magnet!

 55. Super podejście instruktorów do kursanta, na jazdy przychodziło sie z przyjemnością no i najważniejsze ze zajęcia efektywne bo i za pierwszym razem zdany egzamin!

 56. Ogólnie podejście instruktorów do kursanta bardzo dobre. Można mieć pewność że po kursie jest się dobrze przygotowanym. Będę zawsze polecał szkołę Magnet.

 57. Polecam robic tutaj prawko. Dobrzy instruktorzy. Fajna atmosfera. Autka zadbane a nie jakies trupy. Po nauce u nich zdałem za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny.
  Jak prawko w Szczecinie to tylko MAGNET.

 58. Po złych doświadczeniach z innymi szkołami, trafiłam do Magnetu. Świetni ludzie, bardzo elastyczne podejście, wszystko jasne i w bardzo dobrej atmosferze. Oczywiście pełen profesjonalizm i indywidualne podejście także są ogromną zaletą.

 59. Lepszej szkoły nie mogłam sobie wymarzyć! Przygotowanie do egzaminu państwowego perfekcyjne, o czym może świadczyć zdanie go za drugim podejściem! Instruktorzy z pasją wykonują swoją pracę. Już po pierwszej godzinie jazd czułam, że instruktorzy chcą mnie jak najlepiej nauczyć jeździć i każda kolejna godzina mnie w tym tylko utwierdzała. Na tym właśnie zależało mi najbardziej i tak to wyglądało w rzeczywistości. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do tak dobrej szkoły nauki jazdy! Jak dla mnie najlepszej w Szczecinie i nie jest to tylko moje zdanie. Co bardzo mi się podobało w trakcie nauki, to poświęcenie uwagi kursantowi, monitorowanie postępów jakie robi, zwracanie uwagi na błędy i ich eliminowanie. Wszystko to ma doprowadzić Cię do sukcesu, a mianowicie do uzyskania upragnionego prawa jazdy. Co jest jeszcze bardzo istotne, w trakcie każdej godziny nauczysz się maksymalnie dużo, instruktorzy nie mają na celu mydlić Ci oczu, że Twoja jazda jest poprawna, a dopiero kolejne niezdane egzaminy pokażą Ci, że jednak tak nie jest. Pieniądze wydane na naukę w tej konkretnej szkole to najlepsza inwestycja! Instruktorzy nie nauczą Cię jedynie samej sztuki prowadzenia samochodu pod kątem zdania egzaminu, ale podejdą do tematu również od strony psychologicznej. Jeszcze nie dawno nie wyobrażałam sobie siebie jako kierowcy, a teraz nie wyobrażam sobie nim nie być. Jazda samochodem sprawia mi ogromną przyjemność. Podsumowując, jak najbardziej polecam Szkołę Nauki Jazdy MAGNET! Wybierajcie tę szkołę, a na pewno nie pożałujecie tej decyzji! 🙂

 60. Swietna atmosfera, bardzo indywidualne podejscie instruktora, jasnosc w tlumaczeniu zasad ruchu drogowego, anielska cierpliwosc, swietne poczucie humoru, punktualnosc, profesjonalizm to tylko niektore rzeczy ktore moglabym wymienic opisujac Szkole Nauki Jazdy Magnet. Zapisalam sie na pare lekcji zeby przestawic sie z jazdy lewostronnej na prawostronna. Po 5 latach jazdy po lewej stronie myslam ze bedzie bardzo ciezko ale Radek dodal mi wiary i odwagi ze jednak nie bede jezdzic w Szczecinie pod prad 🙂 😉 Na kazdej lekcji bylam naprawde pod wrazeniem jak bardzo przejrzyscie i obrazowo Radek tlumaczy wszystko to z czym mialam problem i z czym nigdy wczesniej sie nie spotkalam w ruchu lewostronnym (male zielone strzalki skretu w prawo snia mi sie po nocach!) – prawdziwy instructor z powolaniem! Dzieki wielkie za swietne jazdy! Dodam tez ze moja mama tez chodzila do tej szkoly i byla bardzo zadowolona ze wszystkich aspektow kursu na prawo jazdy (zdala za 2 podejsciem wiec o czyms to na pewno swiadczy!). Na pewno bede goraco polecac Szkole Nauki Jazdy Magnet znajomym!!!

 61. Odbyte 4 godziny doszkalające przed egzaminem państwowym bardzo się przydały, o wiele więcej się nauczyłem niż przez połowę kursu w innej szkole która o dziwo jest na pierwszym miejscu w rankingu ale zwyczajnie trafiłem na instruktora nie umiejącego przekazać swojej wiedzy kursantowi. Dlatego polecam szkołę MAGNET gdyż w sposób należyty i profesjonalny podchodzą do kursanta. TO DZIĘKI NIM ZDAŁEM EGZAMIN ZA 1 RAZEM BO PRZEKAZALI MI NAJCENNIEJSZE INFORMACJE. WIĘC JAK WYBIERAĆ TO TYLKO MAGNET!!!

 62. Bardzo miła kadra, bezstresowa nauka, wszystko dokładnie wytłumaczone, profesjonalne podejście + pełno motywacji przed egzaminem 🙂 Dzięki nauce tutaj, nie obawiam się jazdy za kierownicą, czuję się pewnie i bezpiecznie. Jestem zadowolona ze swojego wyboru i bez zastanowienia polecam wszystkim tę szkołę!

 63. Bardzo polecam szkołę Magnet, cały kurs przebiegał w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze, a instruktorzy to prawdziwi profesjonaliści,egzamin zdany bez problemu!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.